Aukce 53

Podzimní krajina

Kód položky: 38564

olej, malířská lepenka

35 x 49,5 cm

Signatura: sign. PD Rom. Havelka

pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 18 000 Kč