Aukce 53

4 |

Podzim v lese

Kód položky: 38741

olej, plátno

85 x 101 cm

Signatura: sign. PD K. Schadt

pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková - Horová

Vyvolávací cena: 120 000 Kč