Aukce 53

8 |

Paysage á Beaulieu / Krajina v Beaulieu

Kód položky: 38572

olej, plátno

54 x 65 cm

Signatura: sign. PD Coubine, na rubu na štítku Coubine

na rubu autorský štítek s názvem. Odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 350 000 Kč

  • 6 | Václav Radimský
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 7 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 9 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 10 | Jan Trampota
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 11 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 12 | Jakub Obrovský
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 13 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 14 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 15 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 1 600 000 Kč
  • 16 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč
  • 17 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 18 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč