Aukce 53

146 |

Opona

Kód položky: 38616

olej, plátno

132 x 90 cm

Signatura: sign. PD V. Komárek 82

na rubu na blindrámu popis autorem

Vyvolávací cena: 70 000 Kč

  • 144 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 145 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 147 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 148 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 149 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 150 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 151 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 152 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 153 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 154 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 155 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 156 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč