Aukce 53

24 |

Obraz (Ten heraldický)

Kód položky: 38657

1940 - 1941

olej, plátno

89 x 130 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Janoušek František

na rubu na blindrámu autorem: Ten heraldický. Reprodukováno: monografie Jindřich Chalupecký - František Janoušek, Odeon, 1991, obr. č. 121, popis str. 256.

Vyvolávací cena: 2 400 000 Kč

  • 22 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 23 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 25 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 27 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 28 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 29 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 2 700 000 Kč
  • 30 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 31 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 32 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 33 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 34 | Jánuš Kubíček
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 35 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč