Aukce 53

Obraz (Ten heraldický)

Kód položky: 38657

1940 - 1941

olej, plátno

89 x 130 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Janoušek František

na rubu na blindrámu autorem: Ten heraldický. Reprodukováno: monografie Jindřich Chalupecký - František Janoušek, Odeon, 1991, obr. č. 121, popis str. 256.

Vyvolávací cena: 2 400 000 Kč