Aukce 53

167 |

Nikolaus von Kues

Kód položky: 38612

olej, dřevěná deska

50 x 35 cm

Signatura: sign. UD J. Vyleťal, monogram JV

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 55 000 Kč