Aukce 53

138 |

Motiv ze Slovenska

Kód položky: 38667

akvarel, tuš, karton

14 x 21 cm (výřez)

Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 47

pravost potvrdil MUDr. Jan Vykoukal, PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 10 000 Kč