Aukce 53

102 |

Modrý dům

Kód položky: 38570

olej, plátno

57 x 67,5 cm

Signatura: sign. PD Al. Kalvoda

pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 60 000 Kč