Aukce 53

178 |

Město

Kód položky: 38653

olej, sololit

39,5 x 49 cm

Signatura: sign. PD F Gross 65, na rubu F. Gross 1965

na rubu název autorem, štítek s popisem, razítko a štítek výstavy: Perpetum Mobile, Galerie Moderna Praha, 2014.

Vyvolávací cena: 55 000 Kč