Aukce 53

107 |

Letní procházka

Kód položky: 38759

olej, lepenka

50 x 62 cm

Signatura: sign. PD Lolek St.

odborná expertiza PhDr. J. Pelikán, pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková - Horová

Vyvolávací cena: 85 000 Kč