Aukce 53

147 |

Kytička k svátku

Kód položky: 38568

olej, lepenka

60 x 60 cm

Signatura: sign. PD J. Jíra 67, J. Jíra na rubu

na rubu popis autorem, štítek a razítko Galerie Longa, pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 48 000 Kč

  • 145 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 146 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 148 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 149 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 150 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 151 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 152 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 153 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 154 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 155 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 156 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 157 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč