Aukce 53

Kytička k svátku

Kód položky: 38568

olej, lepenka

60 x 60 cm

Signatura: sign. PD J. Jíra 67, J. Jíra na rubu

na rubu popis autorem, štítek a razítko Galerie Longa, pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 48 000 Kč