Aukce 53

103 |

Krajina s potokem

Kód položky: 38584

olej, lepenka

24 x 30 cm

Signatura: sign. LD Al. Kalvoda

pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 15 000 Kč