Aukce 53

105 |

Krajina s oráčem

Kód položky: 38562

olej, malířská lepenka

45 x 50,5 cm

Signatura: sign. LD O. Blažíček

pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 55 000 Kč