Aukce 53

119 |

Krajina od Benešova - Karlov

Kód položky: 38571

olej, plátno

48 x 67 cm

Signatura: sign. LD L. Kuba 1940

na rubu na blindrámu přípis a číslo ze soupisu, uvedeno v seznamu díla v monografii z roku 1946, str. 153, rok 1940, krajiny č. 39.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč