Aukce 53

69 |

Kozorožec

Kód položky: 38599

akvarel, tuš, běloba

28 x 20 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Saudek

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

  • 67 | Karel Gall
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč
  • 68 | Jan Lukas
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč
  • 70 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 71 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 72 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 73 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 74 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 75 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 76 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč
  • 77 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 78 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč
  • 79 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč