Aukce 53

99 |

Koupání na potoce

Kód položky: 38558

olej, plátno

66 x 82 cm

Signatura: sign. PD T. F. Šimon, T. F. Šimon, 1940 na rubu

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 40 000 Kč