Aukce 53

152 |

Karel Hynek Mácha

Kód položky: 38761

litografie

54 x 40 cm

Signatura: sign. PD Jan Zrzavý

pravost potvrdili: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 28 000 Kč

  • 150 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 151 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 153 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 154 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 155 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 156 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 157 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 158 | Ludmila Jiřincová
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 159 | František Malý
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 160 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 161 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 4 500 Kč
  • 162 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 7 000 Kč