olej, plátno
109 x 99 cmSignatura: sign. na rubu Kokolia
na rubu razítko Vystaveno v Topičově salonu 2013. Vystaveno: Vladimír Kokolia - No problem, Společnost Topičova salonu, Topičů salon, Praha, 2013, čelní obraz výstavy, reprodukováno v katalogu.
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |