Aukce 53

Jasan podle Mondriana

Kód položky: 38624

olej, plátno

109 x 99 cm

Signatura: sign. na rubu Kokolia

na rubu razítko Vystaveno v Topičově salonu 2013. Vystaveno: Vladimír Kokolia - No problem, Společnost Topičova salonu, Topičů salon, Praha, 2013, čelní obraz výstavy, reprodukováno v katalogu.

Vyvolávací cena: 190 000 Kč