Aukce 53

27 |

Fantom

Kód položky: 38703

olej, lepenka

61 x 45,5 cm

Signatura: sign. PD Istler, na rubu Istler

na rubu dedikace autorem - … milému příteli Philip- Peter Schidt, Josef Istler / Berlin 1983

Vyvolávací cena: 160 000 Kč

  • 25 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 28 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 29 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 2 700 000 Kč
  • 30 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 31 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 32 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 33 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 34 | Jánuš Kubíček
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 35 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 36 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 37 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 1 250 000 Kč
  • 38 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč