Aukce 53

Dvě lampy II

Kód položky: 38680

olej, plátno

60 x 40 cm

Signatura: sign. LD Smetana

na rubu: autorem J. Smetana Dvě lampy, etiketa Ministersva informací z výstavy Československého umění v Lucernu, kat. č. 94, razítko Vystaveno v Topičově salonu 1948.

Vyvolávací cena: 320 000 Kč