Aukce 53

25 |

Dvě lampy II

Kód položky: 38680

olej, plátno

60 x 40 cm

Signatura: sign. LD Smetana

na rubu: autorem J. Smetana Dvě lampy, etiketa Ministersva informací z výstavy Československého umění v Lucernu, kat. č. 94, razítko Vystaveno v Topičově salonu 1948.

Vyvolávací cena: 320 000 Kč

  • 23 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 24 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 2 400 000 Kč
  • 27 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 28 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 29 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 2 700 000 Kč
  • 30 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 31 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 32 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 33 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 34 | Jánuš Kubíček
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 35 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 36 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč