Aukce 53

Dostaveníčko pod hradem

Kód položky: 38586

tuš, akvarel, běloba, karton

19 x 26,5 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Jos. Lada

Odborná expertiza PhDr. Pavla Pečinková, CSc.

Vyvolávací cena: 28 000 Kč