Aukce 53

101 |

Dívka s červeným slunečníkem

Kód položky: 38565

olej, překližka

37 x 52 cm

Signatura: sign. PD K Langer 40

pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 35 000 Kč