Aukce 53

150 |

Chrudimka u Bojanova

Kód položky: 38683

olej, plátno

60 x 70 cm

Signatura: sign. PD J. Jíra 88, J. Jíra 88 na rubu

na rubu popis autorem, pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

  • 148 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 149 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 151 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 152 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 153 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 154 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 155 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 156 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 157 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 158 | Ludmila Jiřincová
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 159 | František Malý
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 160 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč