Aukce 53

106 |

Chalupy na stráni

Kód položky: 38569

olej, lepenka

50 x 66 cm

Signatura: sign. LD O. Blažíček

pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 70 000 Kč