Aukce 53

113 |

Chalupy na Českomoravské vysočině

Kód položky: 38625

olej, malířská lepenka

40 x 36 cm

Signatura: sign. LD Jambor 1928

pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 28 000 Kč