Aukce 53

Černo-bílá makrostruktura V. / Schwarz-Weiss V. / Makro Struktur

Kód položky: 38698

olej, plátno

150 x 140 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Z. Sýkora

na rubu na blindrámu název autorem, dva poškozené štítky s popisem díla.

Vyvolávací cena: 1 250 000 Kč