Aukce 53

7 |

Cejlonský prales

Kód položky: 38749

1910

olej, lepenka

24 x 30,5 cm

Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience: význačná sbírka Praha

Vyvolávací cena: 160 000 Kč