Aukce 53

153 |

Anděl

Kód položky: 38691

lept, akvarel, autorský tisk

23 x 15 cm

Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, UN ZJ v tisku

pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 20 000 Kč