Aukce 53

Akt se závojem

Kód položky: 38615

olej, plátno

81 x 101 cm

Signatura: sign. LD F. Malý 41

pravost potvrdili: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 200 000 Kč