Aukce 53

17 |

Abstraktní kompozice

Kód položky: 38752

kol. r. 1930

olej, plátno

66,5 x 51,5 cm

Signatura: značeno na rubu tužkou Foltýn Fr

odborná expertíza PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 900 000 Kč

  • 15 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 1 600 000 Kč
  • 16 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč
  • 18 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 19 | František Malý
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 20 | Zdeněk Burian
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 21 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 22 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 23 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 24 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 2 400 000 Kč
  • 25 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 27 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 28 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč