Aukce 53

Abstraktní kompozice

Kód položky: 38690

akvarel, karton

24 x 28,5 cm

Signatura: sign. PD Foltýn

pravost potvrdili: PhDr. Rea Michalová Ph. D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 18 000 Kč