Aukce 51

107 |

Zpěvačka

Kód položky: 37843

olej, plátno, lepenka

32,5 x 25 cm

Signatura: UD P. Kotík 40

na rubu č. 32/40
pravost potvrzena: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.; PhDr. Jaromír Zemina
provenience: z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 30 000 Kč