Aukce 51

4 |

Živá voda

Kód položky: 37781

1910

olej, plátno

75 x 52 cm

Signatura: PN M. Pirner. 10

pravost potvrzena: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.; PhDr. Ivo Helán; PhDr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

  • 2 | Jan Jakub Hartmann
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 3 | Norbert Grund
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 5 | Alfons Mucha
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 6 | Václav Radimský
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 7 | Augustin Mervart
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 8 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 9 | Vincenc Beneš
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 10 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 11 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 12 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 13 | Alois Wachsman
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 14 | Jan Matulka
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč