Aukce 51

112 |

Žena s dítětem - Madona

Kód položky: 37703

olej, plátno

81 x 55 cm

Signatura: PD V. Tittelbach

varianta reprodukovaná v monografii Vojtěch Tittelbach od Luboše Hlaváčka, 1986, str. 84.

Vyvolávací cena: 80 000 Kč