Aukce 51

28 |

Žehlířky

Kód položky: 37737

olej, plátno

59 x 66 cm

Signatura: PD K. Jílek 72

na rubu štítek s popisem díla. Reprodukováno na obálce monografie Karel Jílek od Jiřího Hlušičky.

Vyvolávací cena: 55 000 Kč

  • 26 | Jiří Trnka
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 27 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 29 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 30 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 31 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 32 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 33 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 125 000 Kč
  • 34 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 35 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 36 | Antonín Tomalík
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 37 | Antonín Málek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 38 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč