Aukce 51

Žehlířky

Kód položky: 37737

olej, plátno

59 x 66 cm

Signatura: PD K. Jílek 72

na rubu štítek s popisem díla. Reprodukováno na obálce monografie Karel Jílek od Jiřího Hlušičky.

Vyvolávací cena: 55 000 Kč