Aukce 51

10 |

Zátiší s obrazem

Kód položky: 37813

1922

olej, plátno

69 x 90 cm

Signatura: LD VŠ 22

na rubu celní razítko Paris. Odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč

  • 8 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 9 | Vincenc Beneš
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 11 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 12 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 13 | Alois Wachsman
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 14 | Jan Matulka
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 15 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 16 | František Drtikol
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 17 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 5 500 000 Kč
  • 18 | Vojtěch Preissig
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 19 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 20 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč