Aukce 51

Zátiší s obrazem

Kód položky: 37813

1922

olej, plátno

69 x 90 cm

Signatura: LD VŠ 22

na rubu celní razítko Paris. Odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč