Aukce 51

127 |

Zátiší nad vodou

Kód položky: 37719

olej, plátno

59 x 67 cm

Signatura: PD K. Jílek 73

na rubu štítek ČFVU s popisem díla. Reprodukováno v monografii Karel Jílek - PhDr. Jiří Hlušička, str…… Provenience: z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 45 000 Kč