Aukce 51

Velká mísa u Poděbrad

Kód položky: 37779

olej, plátno

42,5 x 52,5 cm

Signatura: PD L Kuba, na rubu L Kuba

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 28 000 Kč