Aukce 51

Tři dívky pod liliodendronem

Kód položky: 37830

olej, plátno, lepenka

54 x 43,5 cm

Signatura: PD J. Obrovský

na rubu popis a štítek potvrzení vlastnictví

Vyvolávací cena: 45 000 Kč