Aukce 51

84 |

Tání - Kazmírův rybník

Kód položky: 37833

olej, plátno

49 x 54 cm

Signatura: LD jambor 1928

na rubu na blindrámu popis: č. 12 Tání - Kazmírův rybník
pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 25 000 Kč