Aukce 51

9 |

Statek

Kód položky: 37705

kolem 1915

olej, plátno

75 x 53 cm

Signatura: PD Beneš

na rubu kompozice Domek U Ládví, sign. V. Beneš 18, na blindrámu popisy původního majitele. Přiložena odborná expertiza PhDr. Pavly Pečínkové, CSc., a odborná expertiza s restaurátorskou zprávou ak. mal. Zory Grohmanové

Vyvolávací cena: 800 000 Kč

  • 7 | Augustin Mervart
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 8 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 10 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 11 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 12 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 13 | Alois Wachsman
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 14 | Jan Matulka
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 15 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 16 | František Drtikol
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 17 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 5 500 000 Kč
  • 18 | Vojtěch Preissig
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 19 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč