Aukce 51

125 |

Společnost v kavárně

Kód položky: 37716

olej, malířská lepenka

55,5 x 46,5 cm (výřez)

Signatura: PD K. Jílek 62

pravost potvrzena: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.; PhDr. Ivo Helán
provenience: z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 29 000 Kč