Aukce 51

166 |

Špička v metru

Kód položky: 37834

olej, akryl, plátno

101 x 90 cm

Signatura: na rubu Kokolia 1982

vystaveno v Domě umění města Brna

Vyvolávací cena: 35 000 Kč