Aukce 51

82 |

Rákosí na Labi

Kód položky: 37782

olej, plátno

52 x 72 cm

Signatura: PD V Radimský

pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 95 000 Kč