Aukce 51

195 |

Probuzení

Kód položky: 37900

olej, plátno

66 x 80,5 cm

Signatura: LD Josef Loukota

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

  • 193 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 5 900 000 Kč
  • 194 | Josef Loukota
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč