Aukce 51

32 |

Postavy v pasáži (Devanture)

Kód položky: 37688

olej, plátno

106 x 130 cm

Signatura: PD K. Souček 75., na rubu K. Souček

na rubu štítek NG Praha s popisem
pravost potvrzena: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.; PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 95 000 Kč

  • 30 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 31 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 33 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 125 000 Kč
  • 34 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 35 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 36 | Antonín Tomalík
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 37 | Antonín Málek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 38 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 39 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 40 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 41 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 42 | Vladimír Janoušek
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč