Aukce 51

92 |

Podzim v Orlických horách

Kód položky: 37861

olej, plátno kašírované na plátně

73 x 91 cm

Signatura: PD V. Beneš

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč