Aukce 51

Podivné zvěstování

Kód položky: 37801

olej, plátno, dřevěná deska

100 x 195 cm

Signatura: PD J. Vyleťal 1974, monogram JV

na rubu popis autorem
pravost potvrzena:
PhDr. Rea Michalová, Ph.D.; PhDr. Ivo Helán
vystaveno:
��na výstavě Mannheim

Vyvolávací cena: 650 000 Kč