olej, plátno, dřevěná deska
Signatura: PD J. Vyleťal 1974, monogram JV
na rubu popis autorem pravost potvrzena: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.; PhDr. Ivo Helán vystaveno: ��na výstavě Mannheim