Aukce 51

30 |

Podivné zvěstování

Kód položky: 37801

olej, plátno, dřevěná deska

100 x 195 cm

Signatura: PD J. Vyleťal 1974, monogram JV

na rubu popis autorem
pravost potvrzena:
PhDr. Rea Michalová, Ph.D.; PhDr. Ivo Helán
vystaveno:
��na výstavě Mannheim

Vyvolávací cena: 650 000 Kč

  • 28 | Karel Jílek
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 29 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 31 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 32 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 33 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 125 000 Kč
  • 34 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 35 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 36 | Antonín Tomalík
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 37 | Antonín Málek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 38 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 39 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 40 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč