Aukce 51

79 |

Na vycházce

Kód položky: 37708

olej, plátno

71,5 x 56 cm

Signatura: PD Lolek St. 30

Vyvolávací cena: 26 000 Kč

  • 77 | Jan Honsa
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 78 | Alois Kalvoda
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 80 | František Kaván
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 81 | František Kaván
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 82 | Václav Radimský
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 83 | Václav Radimský
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 84 | Josef Jambor
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 85 | Josef Jambor
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 86 | Josef Jambor
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 87 | Zdeněk Burian
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 88 | Zdeněk Burian
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 89 | Zdeněk Burian
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč