Aukce 51

7 |

Na pasekách ve Viganticích

Kód položky: 37694

olej, plátno

96 x 125 cm

Signatura: PD Aug. Mervart 40.

na rubu na blindrámu název autorem

Vyvolávací cena: 70 000 Kč

  • 5 | Alfons Mucha
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 6 | Václav Radimský
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 8 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 9 | Vincenc Beneš
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 10 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 11 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 12 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 13 | Alois Wachsman
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 14 | Jan Matulka
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 15 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 16 | František Drtikol
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 17 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 5 500 000 Kč